widok z salonu na kuchnię w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 1985 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 10 747 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym piątym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 49, 1 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 527 700 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się niecodziennie spotykanym komfortem i elegancją. Warto w tym miejscu dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia zostały odremontowanym. Dla przykładu wymieniono instalację elektryczną, instalację hydrauliczną oraz wiele innych elementów. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym doń pomieszczeniem piwnicznym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: wc + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon + loggia. Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością parking przed budynkiem dla właścicieli (identyfikatory).

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę miasta. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera wyposażenie, umeblowanie oraz sprzęt AGD i RTV. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zaaranżowane zostały zgodnie ze współczesnymi trendami. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w szybko rozwijającej się dzielnicy, blisko centrum. Nieopodal znajdziemy: sklepy, piekarnie, przychodnie, basen, szkoły, restauracje, apteki, przedszkola, kościoły itp. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-643)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl