zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2014 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 11 981 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym trzecim piętrze w trzynastokondygnacyjnym wieżowcu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północny wschód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 76, 37 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 915 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale, dzięki któremu świetnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do rodziny ceniącej przestrzeń, prestiż, luksus, a także komfort. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne + miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + wc + łazienka + 3 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Dużym udogodnieniem jest znajdujące się na piętrze zielone patio z widokiem na park. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest zainstalowany monitoring + portiernia z całodobową ochroną.

Luksusowy apartament na sprzedaż położony na ładnym osiedlu z boiskiem, w pobliżu kompletnej infrastruktury:
– punktów handlowo-usługowych
– centr handlowych
– szkół
– przedszkoli
– basenów
– kościoła
– szpitala
– przychodni lekarskiej
– miejsc rekreacyjno-sportowych.
Na plażę dojdziemy w nieco ponad 15 minut.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-561)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl