od lewej: salon, kuchnia oraz pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 690 000 złotych a także duża powierzchnia 87,3 mkw. w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1920 roku. Wszystkie 4 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne III piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 904 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska. Na wyciągnięcie ręki niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa:
– 3 galerie handlowe
– żłobek
– szkoła
– wyższa uczelnia
– restauracje
– bary.
Do plaży można dojść spacerem w pół godziny. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne, ogólnodostępne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Wnętrze luksusowego apartamentu przeszło kapitalny remont, kiedy to
– wymieniono instalację elektryczną
– wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną
– wymieniono stropy
– wymieniono posadzki
– postawiono na nowo wszystkie ściany działowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– kuchnia
– przedpokój
– balkon
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego oraz zarządzanym przez inteligentny system komputerowy promiennikom ciepła. W salonie znajduje się klimatyzator. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym, a także udziałem w części wspólnej na strychu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-645)

Kontakt:
e-mail: p.lukwinska@wgn.pl