przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 389 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 39 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 9 974 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego oddanym do użytkowania w 2020 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do sprzedaży zaprojektowany i urządzony pod okiem projektanta, Ekskluzywny apartament na sprzedaż kompletnie nowy i dotychczas nie był jeszcze zamieszkały. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.
Kuchnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją lokalizacja na terenie modnego osiedla w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowo-edukacyjnej (sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły). Rodziny posiadające samochód na pewno docenią prywatne miejsce parkingowe na odkrytym parkingu (dodatkowo płatne 20 000 zł).

Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-632)

Kontakt:
e-mail: pawel.szydlowski@wgn.pl