komfortowe wnętrze pokoju gościnnego w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 690 000 złotych,a także adekwatna do liczby pokoi powierzchnia 35 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2005 roku. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 19 714 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na dwóch poziomach w samym sercu gdańskiej Starówki. Okolica uchodzi za bardzo cichą i spokojną. Zaledwie 100 metrów od słynnej fontanny Neptuna. Na wyciągnięcie ręki infrastruktura handlowo-usługowa (teatr, kino, muzeum, galeria handlowa), a także wiele atrakcji turystycznych i liczne zabytki. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż epatuje elegancją, prestiżem i wytwornością. Wysoki standard zapewnia całodobowa recepcja i przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo późniejszej odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– korytarz
POZIOM 2:
– sypialnia
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia nowocześnie zaprojektowane z ogromną dbałością o estetykę i szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-655)

Kontakt:
e-mail: p.lukwinska@wgn.pl