nowoczesny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 599 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 67,4 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 8 887 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2000 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na 2 poziomach położony w cichej i dobrze skomunikowanej z centrum okolicy. W otoczeniu rozwinięta, bogata infrastruktura handlowo-usługowa (np. żłobek, szkoła, przychodnia zdrowia, kościół, stacja benzynowa, klub fitness). To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Wokół dużo zieleni. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym, zadaszonym miejscem postojowym (dodatkowo płatne 15 000 zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1: salon + aneks kuchenny + balkon + przedpokój
POZIOM 2: 2 pokoje + łazienka + przedpokój.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż utrzymane w starannie dobranej kolorystyce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-646)

Kontakt:
e-mail: p.lukwinska@wgn.pl