wytworny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2015 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 14 119 zł/mkw., a także położeniem na bezpiecznym dwunastym piętrze w dziewiętnastokondygnacyjnym wieżowcu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północny wschód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 56,66 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 800 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa, Dba o to m.in. recepcja oraz całodobowa ochrona. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z:
– dwoma komórkami lokatorskimi
– miejscem postojowym w hali garażowej (dodatkowo płatne 35 tys. złotych).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie wyposażony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoją lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Nieopodal centrum i rozległe tereny rekreacyjne. Nad morze spacerem dostaniemy się w mniej niż kwadrans. W najbliższej okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe: galeria handlowa + wyższa uczelnia + szkoły + przedszkola + żłobki + park.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z zapierającym dech w piesiach widokiem na morze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane w nowoczesnym designie: 2 loggie + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-673)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl