kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 565 000 złotych,a także duża powierzchnia 76 mkw. w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2009 roku. Wszystkie 4 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód, wygodne, III piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 434 zł/mkw.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca swoją lokalizacją w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Wokół cisza i spokój. Kameralna zabudowa. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu ręki. Rodziny posiadające samochód uciszą na pewno miejsca postojowe zabezpieczone szlabanem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– pokój dzienny
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– dodatkowo wc
– 2 balkony.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są kompletnie umeblowane i wyposażony w sprzęty AGD. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-712)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl