zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego cena 1,08 mln złotych, trzy pokoje a także położenie na piątym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 68 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów (wysokiej jakości kamienne blaty, podłogi, armatura, wysokiej klasy ceramika), co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 15 882 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2018 roku. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera całkowite wyposażenie ze sprzętem RTV i AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z komórką lokatorską oraz przynależnym miejscem parkingowym w garażowej hali (dodatkowo płatne 70 tys. zł). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– hol
– łazienka
– 2 sypialnie
– balkon
– aneks
– kuchenny
– salon.

Luksusowy apartament gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki obecności całodobowego monitoringu, ochrony i lobby z portierem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym, industrialnym stylu i wyposażony w system inteligentnego zarządzania „Robyg Smart House”.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją na monitorowanym, nadmorskim osiedlu, nieopodal morza i blisko centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki las, park, plaża, trasa rowerowa, sklepy, szkoły, przedszkola. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-602)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl