prestiżowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, rok oddania do użytku 1975, a także imponująca cena 599 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 62,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 584 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją zaledwie 10 minut od centrum, na popularnym i poszukiwanym na rynku osiedlu. Lokalizacja zapewnia świetne skomunikowanie z całym Gdańskiem, a także Sopotem i Gdynią. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa: dyskonty popularnych sieci, sklepy, markety, galeria handlowa, kino, siłownia, szkoły, basen, przedszkole, restauracje, kluby fitness, apteki, place zabaw, wyższe uczelnie etc. Wokół cisza, spokój i dużo pięknej zieleni.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do rodziny z dziećmi, jak i pod inwestycję (np. wynajem). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– przedpokój
– łazienka
– wc
– kuchnia
– salon
– 3 sypialnie
– loggia.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-794)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl