słoneczny pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 409 500 zł (8 478 zł/m2).Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym bloku z 1973 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48,3 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. XI piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją unikatową lokalizacją bardzo blisko morza, w miejscu doskonale skomunikowanym zarówno z centrum, jak i obwodnicą. Na wyciągnięcie ręki szkoły, przedszkola, dyskonty znanych sieci, markety, sklepy, poczta, apteki etc. Wokół przepiękne tereny rekreacyjno-wypoczynkowe: parki, plaże, fontanna, 2 place zabaw. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa (domofon + monitoring).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia
– salon
– sypialnia
– łazienką
– garderoba
– korytarz
– 2 balkony.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są słoneczne i doskonale doświetlone. Z okien oraz balkonu rozpościerają się imponujące widoki na panoramę miasta, morze i Westerplatte.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Na zmotoryzowanych czekają liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed blokiem. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi również znakomitą propozycję jako zakup inwestycyjny. Cena ekskluzywnego apartamentu do negocjacji. Zapraszam do kontaktu i na prezentacje oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-804)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl