utrzymane w jasnych barwach wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 749 tys. zł i powierzchnia 67 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1970 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 179 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament do sprzedaży idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny (rentowność na poziomie – 8,8%; w opcji z zarządzaniem – 7%). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka + 5 sypialni + pokój dzienny + aneks kuchenny + wc. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością wiele miejsc parkingowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również swoją atrakcyjną lokalizacją blisko plaży, sklepów, aptek, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół, poczty, kościoła. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacją w jednej z najbardziej poszukiwanych na trójmiejskim rynku nieruchomości okolicy. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-656)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl