prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 630 000 zł (10 367 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1999 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 60,77 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe – wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją cichą i spokojną lokalizacją na terenie kameralnego osiedla. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresują liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe. Rodziny z dziećmi natomiast ucieszą się z pobliskiego przedszkola oraz żłobka. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– kuchnia
– salon
– taras
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Zapraszam do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-847)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl