zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 549 000 zł (14 077 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1975 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 39 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Lokalizacja znakomicie skomunikowana z centrum miasta, trasą krajową nr 7, autostradą A1, a także całym Trójmiastem. W otoczeniu liczne sklepy i restauracje. Na plażę można dojść w 8 minut, a do mola jest niecały kwadrans spacerem. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. Rodziny z małymi dziećmi ucieszą się z licznych placów zabaw przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. wszystkie elementy wraz z instalacją elektryczną i hydrauliczną. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym designie, funkcjonalnie i stylowo. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera opłatę za wyposażenie + umeblowanie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 2 sypialnie
– gabinet/pracownia
– łazienka
– kuchnia.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-901)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl