przestronny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2015, a także imponująca cena 659 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 66 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 985 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim nowoczesnym designem i przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– korytarz.
Wszystkie pokoje są znakomicie nasłonecznione, jasne, widne i komfortowe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie licznych sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków. Okolica uważana jest za niezwykle zielona, cichą i spokojną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do rodzin. Osoby zmotoryzowane docenią liczne, ogólnodostępne parkingi przed blokiem. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny. Możliwość negocjacji ceny.

Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu gwarantuję obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-822)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl