elegancki salon i hol w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powierzchnia 55 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 9 727 złotych. Cena – 535 000 złotych. Rynek wtórny.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoimi słonecznym wnętrzem, a także znakomitą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Prestiż podkreśla zamknięty, ogrodzony teren. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka
– 2 balkony.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Cena obejmuje całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresują aż dwa miejsca parkingowe w hali garażowej. Wszystkich natomiast ucieszy przynależna i praktyczna komórka lokatorska. Warto nadmienić, że w budynku, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, mieści się pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (003-713)

Kontakt:
e-mail: m.wysocka@wgn.pl