eleganckie i prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Cena – 1 400 000 złotych. Budynek wybudowany w 2015 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w czternastokondygnacyjnym wieżowca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 88 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 15 909 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia:
– łazienka
– hol
– aneks kuchenny
– łazienka
– jadalnia
– 2 sypialnie
– salon.

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy lokatorska komórka. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z całkowitym wyposażeniem. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka zapierający dech w piersiach widok na morze. Warto podkreślić również znakomitą lokalizację blisko centrum, plaży, kortów tenisowych oraz Bulwaru Nadmorskiego.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-39)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl