praktycznie zaaranżowany salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Cena – 599 000 złotych. Budynek wybudowany w 1935 roku. Wystawa okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny . Powierzchnia 60 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 9 983 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje oraz okna. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– przedpokój
– salon
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– balkon.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka znakomita lokalizacja nieopodal słynnego Skweru Kościuszki, gdzie zacumowany jest „Dar Pomorza” i statek muzeum „Błyskawica”. Nie można zapomnieć również o bliskości terenów zielonych, parków, bulwaru, licznych prestiżowych restauracji i kawiarni oraz centr handlowych. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-97)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl