gustownie zaprojektowane i zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzów Wielkopolski (lubuskie). Budynek oddany do użytku został w 1990 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 391 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym III piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 53,61 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 289 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w jeden z najbardziej poszukiwanych na lokalnym rynku okolic. W pobliżu dwa parki, szkoła, mnóstwo punktów handlowo-usługowych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– balkon
– łazienka.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po kapitalnym remoncie, doskonale nasłonecznione.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Dodatkowo przyszli właściciele zyskają dostęp do wózkarni i suszarni. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2940)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl