zaprojektowane i zaaranżowane w modnym stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 319 tys. złotych (5 462 zł/m2) oraz dużą wygodną 58,4 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wyposażenie łazienki + meble kuchenne + piekarnik + płytę indukcyjną + zmywarkę. Pozostałe umeblowanie do ustalenia z dotychczasowym właścicielem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest także korzystna lokalizacja na terenie spokojnego, bezpiecznego  i cichego osiedla. Wokół tereny zielone. Nieopodal znajduje się przedszkole, szkoła, centrum oraz rozwinięta infrastruktura usługowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż funkcjonalny i łatwy do zaaranżowania. To doskonała propozycja dla osób, które cenią przestrzeni, dużej ilości światła oraz przyjemnego klimatu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z komórką lokatorską na strychu. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią miejsce parkingowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 19 000 zł). Więcej informacji w biurze. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN.

Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2744)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl