pomalowana na biało kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Kamienica o 4 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 215 000 złotych (6 515 zł/m2) oraz adekwatną do ilości pokoi powierzchnię 33 m2.

Stylowe wnętrze, odremontowane pokoi, klimat i prestiż to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Mocnym atutem jest tu również przemyślany rozkład pokoi obejmujący:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, w dzielnicy Śródmieście. Duży plusem jest także bezpłatne miejsca parkingowe. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura w postaci licznych punktów usługowo-handlowych oraz rozległych terenów zielonych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble oraz wyposażenie widoczne na zdjęciu. Dla podwyższenia komfortu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych m.in.
– zaprojektowano nowe ogrzewanie gazowe
– zamontowano nową armaturę wodno-kanalizacyjną
– zamontowano nową instalację elektryczną
– podwieszono oraz wygłuszono sufit
– wyszpachlowano ściany
– wzmocniono podłogi
– wstawiono nowe ościeżnice i skrzydła drzwiowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż uchodzi na lokalnym rynku nieruchomości za prawdziwą perłę. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2829)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl