wytworne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 409 tys. złotych oraz duża powierzchnia 68,11 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne trzecie piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 005 zł/mkw. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w korzystnej lokalizacji gwarantującej dostęp do miejskiej infrastruktury (liczne sklepy, dyskonty słynnych sieci, poczta, kwiaciarnia etc.). Warto w tym miejscu nadmienić, że na posiadaczy samochodów czekają liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż olśniewa swoim komfortem, prestiżem oraz nowoczesnym oświetleniem, które nie tylko pełni funkcję użytkową, ale także dekoracyjną, przez co wizualnie podkreśla detale wnętrza, ociepla je i powiększa. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały odremontowane i obecnie zaaranżowane są niezwykle gustownie z wyczuciem dobrego smaku:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdziemy: sypialnię + pokój dzienny + aneks kuchenny + balkon
na DRUGIM POZIOMIE znajdziemy: łazienka + 2 pokoje.

Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2833)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl