nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 598 zł/mkw. oraz funkcjonalnym rozkładem 4 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 259 000 złotych. Wygodny metraż 56,33 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 1980 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją na terenie jednego ze spokojniejszych osiedli. W otoczeniu niezbędna infrastruktur (sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, parki). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– przedpokój
– pokój dzienny
– pokój jadalniany
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont wraz ze zmianą aranżacji wnętrza. Zmniejszono balkon, a na jego części wykonano przejście do jadalni. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne (11,30 mkw.). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe drzwi. Cena luksusowego apartamentu zawiera widoczne na zdjęciach umeblowanie (m.in: szafę w zabudowie, meble w salonie, sofę, stół, zabudowę kuchenną z wyposażeniem (sprzęt AGD, pralkę), a także umeblowanie w pozostałych pomieszczeniach).

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz do zapoznania się ze szczegółami tej oferty. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu nasze biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2861)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl