stylowe wnętrze w bieli wewnątrz ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 229 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 52,5 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 362 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może swoim przestronnym, komfortowym i prestiżowym wnętrzem w poszukiwanej na rynku okolicy. Nieopodal znajdziemy np. szkołę, przedszkole etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– balkon
– łazienka z wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są po kapitalnym remoncie. Rodziny z samochodem zainteresują liczne miejsc parkingowe przed budynkiem. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble kuchenne i szafy w zabudowie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2921)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl