nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Grudziądz

Apartament do sprzedaży Grudziądz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 245 505 złotych. Powierzchnia 55,67 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 4 410 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą dwa pokoje. Pierwsze piętro w pięciokondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Budynek wzniesiony w 2019 roku.

Atrakcyjna, malownicza lokalizacja w spokojnej okolicy, wśród wielu sklepów, marketów, dyskontów oraz punktów usługowo-handlowych to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W pobliżu rozległe tereny zielone. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– taras
– aneks kuchenny.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest znakomicie doświetlone dzięki dużym oknom i przeszkleniom.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca dużym potencjałem – świetnie nadaje się na bezpieczną inwestycję kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4328)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl