stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania

Apartament do sprzedaży Hiszpania

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torre de la Horadada, Alicante (Hiszpania). Budynek oddany do użytku został w 2019 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 960 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym, III piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużą powierzchnią 271,94 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 1 620 890 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż otwiera unikatowa lokalizacja blisko morza. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na ogrodzonym terenie, co zapewnia prywatność. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera już urządzenia AGD (piekarnik, mikrofalówka, lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, pralka, wszystkie oprawy elektryczne, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu dzięki między innymi energooszczędnemu oświetleniu LED-owemu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + taras + salon + przedpokój + 3 łazienki + kuchnia.

Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-4)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl