kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania

Apartament do sprzedaży Hiszpania

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Prima, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 521 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 43 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 409 400 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Warto w tym miejscu dodać, że w częściach wspólnych znajdziemy imponujący taras z olśniewającymi widokami na morze oraz basen.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży pochwalić się może również przemyślanym rozkładem umeblowanych i wyposażonych pomieszczeń: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również znakomitą lokalizacją. Do morza jest zaledwie sto metrów. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak:
– punktów usługowych
– centr handlowych
– supermarketów
– barów
– restauracji
– banków.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć luksusowy apartament spełniający ich wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8498)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl