widok z balkonu luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Alicante, Arenales Del Sol)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Alicante, Arenales Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca Alicante, Arenales del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 769 700 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 88 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 747 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w cenie netto, do którego należy dodać 10% podatku VAT plus ok. 3% kosztów notarialnych. Właścicieli aut zainteresuje ujęta w cenie opłata za miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknie utrzymanym ogrodem. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: aneks kuchenny + 2 łazienki + pokój dzienny + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnego i nowoczesnego osiedla z basenami oraz pięknymi ogrodami.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentację wybranych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie itp. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1842)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl