wizualizacja prezentuje nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Alicante, Los Arenales del Sol)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Alicante, Los Arenales del Sol)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca Alicante, Los Arenales del Sol (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 371 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2018. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 116 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 855 tys. zł oraz położenie na parterze. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera opłatę za jedno miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją na terenie elitarnego osiedla przy plaży i rezerwacie przyrody. Na terenie osiedla ponadto znajdziemy baseny, jacuzzi, place zabaw, brodziki dla dzieci oraz cztery parkingi. Nowi domownicy mogą ponadto opcjonalnie dokupić funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym widokiem, jaki rozpościera się z tarasu na ogród i basen.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim przestronnym, komfortowym i prestiżowym wnętrzem: taras + łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8083)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl