po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Altos De Campoamor)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Altos De Campoamor)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca Altos de Campoamor (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 110 zł/mkw.,a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na piątym piętrze, najlepiej w budynku jedenastokondygnacyjnym. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 537 500 złotych. Wygodny metraż 59 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południowy wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2018 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją malowniczą lokalizacją nieopodal plaży, wśród zieleni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przypadnie do gustu w szczególności amatorom aktywnego wypoczynku ze względu na dużą ilość ścieżek rowerowych, spacerowych, kortów tenisowych oraz obiektów sportowych. W okolicy nie brakuje również supermarketów, pasaży handlowych, sklepów i restauracji. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem kuchni, sprzętami AGD, wyposażoną łazienką etc.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w standardzie wykończonym „pod klucz”. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta – prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7290)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl