przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Cabo Roig)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Cabo Roig)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca, Cabo Roig (Hiszpania). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 718 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 169 500 EUR (728 850 złotych). Funkcjonalny metraż 75 m2, ekspozycja okien na południe oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany i wyposażony. Warto zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy podziemny garaż (w cenie). Mocnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego doskonała lokalizacja w pobliżu znanego centrum handlowego z supermarketem, barów, restauracji, banków itp. Okolica uchodzi za jedną z najpiękniejszych w Hiszpanii, gdzie króluje doskonały klimat (320 słonecznych dni w roku, średnie temperatury przekraczają +19 st. C.).

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + taras / solarium + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i plażę. Zapewniamy całkowitą obsługę klienta: prezentację wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaży w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8041)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl