zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania).). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 301 500 złotych a także komfortowa powierzchnia 58 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku wschodnim, wygodne drugie piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 198 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym miejscem na parkingu podziemnym. Nowi lokatorzy będą mogli również korzystać z osiedlowego basenu znajdującego się w częściach wspólnych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (rozprowadzona instalacja klimatyzacji). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały estetycznie wykończone. Miłośnicy natury docenią długie spacery nad brzegiem morza, wzdłuż słynnego pasażu, na którym znajdują się liczne lokalne sklepy, restauracje i kawiarnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się 1,3 km od morza

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim przestronnym, umeblowanym i komfortowym wnętrzem. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8474)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl