słoneczny taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 195 400 zł i powierzchnia 93 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 854 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty popularnym wśród naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje parking na samochód w piwnicy. Dla rowerzystów przygotowano natomiast wspólne stacje rowerowe na terenie osiedla. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu z wieloma basenami z jacuzzi, placami zabaw i bujnymi ogrodami. W sąsiedztwie znajdziemy również rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługowa: banki + pola golfowe + restauracje + centra sportowe + apteki + supermarkety + kluby tenisowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o niezwykle przemyślanym rozkładzie pomieszczeń obejmującym: salon ++ taras + kuchnię + 2 sypialnie + łazienkę przedpokój. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, załatwienie najlepszego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7894)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl