widokowy taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Kadyks (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 886 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 110 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 059 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament olśniewa swoją malowniczą lokalizacją z prawdziwie śródziemnomorskim klimatem. Dla plaży jest raptem 50 metrów. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto awangardową estetyką z dużymi tarasami. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy prestiżowe pola golfowe, wykwintne restauracje oraz eleganckie punkty usługowe etc. Ogromnym plusem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest z pewnością znajdujący się w częściach wspólnych basen.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + jadalnia + 2 łazienki + taras + kuchnia + 2 sypialnie. Wszystkie pokoje są kompletnie umeblowane, ze sprzętem AGD i RTV. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także swoim imponującym widokiem na morze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8392)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl