przestronny, słoneczny taras przy luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania). Powierzchnia 130 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 24 146 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Cena – 3 139 000 złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży zaprojektowano w nowoczesnym designie. Jest bardzo słoneczne, jasne i widne. Warto zaznaczyć, że ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt renomowanych producentów. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się również obsługą najmu luksusowych apartamentów na sprzedaż należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7337)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl