zaaranżowane w białych kolorach wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1,013 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 60 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 16 883 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są słoneczne, widne i jasne. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż całkowicie odnowione z licencją na wynajem dla turystów:
NIŻSZA KONDYGNACJA: przedpokój + salon + łazienka + kuchnia + balkon
WYŻSZA KONDYGNACJA: sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w niezwykle korzystnej okolicy, w sąsiedztwie licznych sklepów, barów i restauracji. Na plaże można dojść w nieco ponad 15 minut. Posiadamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7681)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl