imponujące nowoczesnymi rozwiązaniami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 20 404 zł/mkw. a także położeniem na komfortowym parterze, w dwukondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może olbrzymią powierzchnią 200 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 4 080 700 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany głównie do najbardziej wymagającym klientów. Ogromnym plusem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jego nobilitująca lokalizacja na terenie elitarnego kompleksu mieszkalnego z ogrodami i basenami. Nieopodal plaża i centrum. Warto w tym miejscu podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż posiada przepięknie utrzymany i wypielęgnowany ogród. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: wc dla gości + kuchnia + 2 pokoje gościnne + sypialnia + jadalnia + taras + pokój dzienny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7044)

Kontakt
e-mail: a.kupis@wgn.pl