utrzymane w jasnych kolorach wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 78 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 718 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 602 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje przede wszystkim swoimi zapierającymi dech w piersiach tarasami z widokami na morze oraz doskonałą lokalizacją na wybrzeżu Costa del Sol., Duże wrażenie robi także zaaranżowane z dużym rozmachem wnętrze: 2 łazienki + salon + kuchnia + 2 sypialnie + taras + jadalnia. Mocnym atutem oferty jest fakt kompletnego umeblowania oraz wyposażenia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnego osiedla z basenami i przepięknymi ogrodami.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7886)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl