jasny i widny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga, Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 665 210 zł (12 095 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 55 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z garażem i pomieszczeniem magazynowym (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie prestiżowego kompleksu z basenami, ogrodami i placami zabaw dla dzieci. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o wyjątkowo słonecznych, jasnych i przestronnych pomieszczeniach. Z okien rozpościera się imponujący widok wybrzeże i całą okolicę. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które lubią aktywny wypoczynek (pobliskie pola golfowe), a także chcą korzystać z kompletnej infrastruktury gastronomiczno-rozrywkowej.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2175)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl