imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Guardamar De Segur)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Guardamar De Segur)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Guardamar De Segur (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 134 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 267,32 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,709 mln zł oraz położenie na czwartym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją tuż przy pięknej, piaszczystej plaży. To wyjątkowo malownicza okolica, którą uważa się za jedną z najpiękniejszych w Całej Hiszpanii. Mamy tu zarówno góry doliny i morze. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Amatorzy gry w golfa na pewno docenią pobliskie, profesjonalne pole golfowe. Nowi lokatorzy oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów czy terenów zielonych. Zmotoryzowani docenią na pewno podziemny parking.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-56)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl