śródziemnomorski design salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (La Zenia)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Zenia)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w La Zenia (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 86 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 093 zł/m2, co daje 610 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w ciekawym punkcie pod kątem logistycznym – 2 nitki autostrad gwarantują szybki dojazd do niemal każdego miejsca na Costa Blanca. Przyszli właściciele będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenu i przepięknej werandy. To prawdziwy raj dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Nieopodal znajduje się wiele miejsc do uprawiania sportów (np. pola golfowe).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się przede wszystkim swoją unikatową lokalizacją (800 metrów od plaży), a także przemyślanym rozkładem pomieszczeń na 2 poziomach:
KONDYGNACJA NIŻSZA:
– jadalnia
– salon
– kuchnia
KONDYGNACJA WYŻSZA:
– 2 łazienki
– 3 sypialnie.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-916)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl