zbliżenie na kominek w salonie luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Prima (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 980 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 102 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 610 tys. zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + łazienka en-suite + taras + jadalnia + sypialnia + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nobilitującym otoczeniem, ponieważ mieści się na terenie prywatnego kompleksu mieszkalnego z basenami, podziemnym parkingiem i terenami zielonymi. Do plaży jest nie dalej niż pięćset metrów.

Luksusowy apartament do sprzedaży mieści się w sąsiedztwie centr handlowych, wykwintnych restauracji i wielu sklepów. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się blisko autostrad, co ułatwia dojazd do licznych turystycznych atrakcji. To prawdziwa perła na lokalnym rynku nieruchomości i raj dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie pola golfowe. Na koniec warto dodać, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament oferuje swoim nabywcom wysoki standard życia i wysoki stopnień bezpieczeństwa. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-917)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl