słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Luksusowy apartament na sprzedaż w San Pedro Del Pinata (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 800 164 zł i powierzchnia 90 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 891 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją malowniczą lokalizacją pomiędzy Morzem Śródziemnym a Morzem Mniejszym, przy jednym z największych parków narodowych. W pobliżu znajdziemy słynne laguny z różowymi flamingami. To również znakomita lokalizacja dla miłośników gry w golfa, gdyż luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu profesjonalnego pola golfowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również swoim przepięknym ogrodem. Osoby zmotoryzowane na pewno zachwyci przynależny garaż. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: kuchnia + 3 sypialnie + salon + 2 łazienki. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie sprzętem AGD w kuchni i ogrzewaniem podłogowym w łazienkach. Warto w tym miejscu dodać, że cena ekskluzywnego apartamentu zawiera również halogeny LED-owe w salonie, kuchni i sypialniach, a także downlight LED-owy w toaletach.

Nasze biuro zapewnia całkowitą obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-865)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl