klasyczny styl salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 420 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 97 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 330 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego oddanym do użytkowania w 2020 roku. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją znakomitą lokalizacją blisko plaży, złóż borowinowych i pola golfowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jego nowe, wykończone i umeblowane. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest rozprowadzona klimatyzacja.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– jadalnia
– kuchnia
– 2 sypialnie
– 2 łazienki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w pobliżu wszelkich usług, sklepów, kawiarni, restauracji, klubów, aptek i supermarketów. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie turystom albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Plusem jest na pewno słoneczny klimat 300 dni w roku. Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie i wszelkie formalności prawne związane z zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy wiele innych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-438)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl