nasłoneczniony pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja, Alicante)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja, Alicante)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja, Alicante (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 690 060 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 63 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 953 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu apartamentowego. W najbliższej okolicy luksusowego apartamentu na sprzedaż znajdziemy liczne zatoki, palmy, sklepy, restauracje, bary. Jest tu także popularny w całej Europie park „Parque de las Naciones” z licznymi atrakcjami. Okolica uchodzi jest za jeden z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w całej Hiszpanii: latem – dominuje tu przyjemna, chłodna bryza znad morza; zimą natomiast – mamy ochronę przed zimnymi powiewami wiatru przez góry.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca imponującym widokiem z okien i przemyślanym rozkładem pomieszczeń: pokój dzienny + 2 łazienki + taras + 2 sypialnie + kuchnia. W częściach wspólnych znajduje się basen. Wokół rozległe tereny zielone. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim Banku. Posiadamy bardzo bogatą ofertę innych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantuję pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-732)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl