eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Valle Romano, Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Valle Romano, Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Valle Romano, Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 556 600 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 120 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 638 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Znakomita lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się bardzo blisko znanego portu oraz pola golfowego. Wokół bogata infrastruktura, atrakcyjne pasaże handlowe i piaszczyste plaże. Nowi lokatorzy mają prawo do trzydziestoprocentowej zniżki na korzystanie z pola golfowego i wykwintnych restauracji. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością podziemne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przepięknym widokiem z okien na morze. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: hol + kuchnia + taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały pod zakup inwestycyjny. Sprzyja temu lokalizacja w znanym i lubianym condohotelu.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8968)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl