po lewej salon, po prawej hol w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 295 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 53,8 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 483 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży kompletnie odremontowane w eleganckim i nowoczesnym stylu z wyczuciem dobrego smaku. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy własne miejsce parkingowe (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją na zamkniętym terenie. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu znana galeria handlowa, wiele punktów usługowych, liczne szkoły, przedszkola, żłobki i markety.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– wc.
Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje nowe meble kuchenne łącznie ze sprzętem AGD (bez lodówki), podświetlaną szafę w przedpokoju. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa monitoring oraz solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4109)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl