stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 268 000 złotych, 3 pokoje, a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 44 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 091 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2008 roku. Cena do negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na zamkniętym terenie. Osoby zmotoryzowane ucieszą na pewno liczne miejsce postojowe zarezerwowane tylko dla mieszkańców. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont w 2019 roku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– pokój dziecięcy
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica o pow. 3,98 m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety i drzwi) oraz komfortu, o co dba m.in. zainstalowana klimatyzacja. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w nowoczesnym designie. Dominują tu jasne kolory. Cena luksusowego apartamentu uwzględnia całą zabudowę kuchenną. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności –- wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4098)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl