kameralne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocław (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 285 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 65,4 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 358 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji i obejmuje całe umeblowanie kuchni, szafy pod zabudowę typu Komandor oraz zestaw mebli w przedpokoju.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– pokój dla dziecka
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne). Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu szkół, marketów, sklepów, galerii handlowych oraz rozmaitych punktów usługowych. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno liczne miejsca postojowe.

Gorąco polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4144)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl