gustownie zaaranżowane wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 707 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1980. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 73,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 345 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– 3 sypialnie
– korytarz
– łazienka
– wc.
Cena sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje dębową zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały dla rodziny z dziećmi. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4311)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl