efektowne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Cena – 279 tys. złotych. Wystawa okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na wysokim parterze, w jedenastokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 60,4 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 619 złotych.

Długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera znakomita lokalizacja w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. W pobliżu mieszczą się liczne sklepy, przedszkola, żłobki.  Amatorzy aktywnego wypoczynku oraz osoby lubiące spacerować na pewno docenią położony blisko park. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: loggia + salon + wc  + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + kuchnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z zawartym w cenie wyposażeniem, a także umeblowaniem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży olśniewają swoją aranżacją z wyczuciem dobrego smaku. Warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Możemy w każdej chwili umówić się na prezentację. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3844)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl