przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego atrakcyjna cena 469 000 złotych, 3 pokoje oraz położenie na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 88,34 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 309 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2005 roku. Ekspozycja okien na wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszą aż dwa miejsca parkingowe w cenie na zamkniętym terenie. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– jadalnia
– 2 łazienki
– garderoba
– kuchnia
– 2 balkony.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą dwie piwnice. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zachwyca piękną aranżacją i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń w niepowtarzalnym stylu.

Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD oraz wyposażenie łazienki. Pozostałe umeblowanie do ustalenia. Atrakcyjna lokalizacja oraz spokojne sąsiedztwo to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w sprawie prezentacji. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3913)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl